aluBOX round two-sided

Proposed Configurations

50 × 10 724 zł
75 × 10 1246 zł
100×10 1703 zł

Calculator

Summary

Aluminium LightBox aluBOX round two-sided

 

...

Sample projects
Kasetony aluminiowe okrągłe dwustronne - Śląsk

Solidna konstrukcja, duży nadruk, który nie blednie nawet po latach, oraz odporność zarówno na korozję, jak i działanie czynników atmosferycznych – kasetony aluminiowe mają wiele zalet i są doceniane przez Klientów. Jeżeli chcesz, aby lokal, w którym prowadzisz działalność gospodarczą, był widoczny z daleka, inwestycja w kaseton świetlny będzie doskonałym rozwiązaniem.

Oferujemy różnorodne kasetony reklamowe. Klientom, którzy dysponują jedynie niewielkim fragmentem elewacji, proponujemy kasetony aluminiowe okrągłe dwustronne. Ponieważ są one montowane prostopadle do budynku, a nadruk znajduje się z dwóch stron kasetonu, sprawdzają się one bardzo dobrze jako reklama zewnętrzna.

Zamów kaseton, którym odróżnisz się od konkurencji

Okrągłe, dwustronne kasetony wykonane z aluminium to doskonały sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji z uwagi na ich unikalny kształt. Jeżeli chcesz, aby Twoi Klienci nie mieli problemu, by do Ciebie trafić, ta forma reklamy będzie najlepsza. Możesz u nas zamówić kaseton świetlny, który będzie pasował do pozostałych elementów identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

W ofercie mamy kasetony o średnicy 50, 75 lub 100 cm, wyposażone w wodoodporne oświetlenie LED. Ramy naszych produktów mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Klientom, którzy chcą samodzielnie dokonać montażu zakupionego kasetonu, proponujemy specjalne uchwyty montażowe.

Jeżeli chcesz, aby Twój lokal wyróżniał się na tle innych, rozważ zastosowanie reklamy w postaci liter przestrzennych. W ofercie mamy litery 3D, które można zamontować w dowolnym miejscu na elewacji budynku.