aluBOX okrągły jednostronny

Kasetony reklamowe aluminiowe okrągłe jednostronne

Reklama zewnętrzna jest szczególnie ważna, jeżeli w jednym budynku mieści się kilka firm. Nasza propozycja to kasetony reklamowe aluminiowe okrągłe jednostronne. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie miejsca na montaż reklamy jest niewiele. Ponieważ aktualnie najpopularniejsze są kasetony reklamowe w kształcie prostokąta, wybór okrągłego to sposób, aby wyróżnić się spośród konkurencji.

Proponowane przez nas kasetony reklamowe aluminiowe okrągłe jednostronne są łatwe w montażu, ponieważ zostały zaopatrzone w specjalne poprzeczki montażowe. Niewielka waga kasetonów pozwala je montować praktycznie na wszystkich elewacjach, nawet tych o ograniczonej nośności.

Kasetony okrągłe jednostronne w różnych rozmiarach

W ofercie mamy kasetony reklamowe o średnicy 50, 75 lub 100 cm. Klientom dajemy możliwość wyboru grubości profilu aluminiowego – 10 lub 14 cm. Aby Twoja reklama zewnętrzna była estetyczna i spójna z pozostałą częścią wizerunku firmy, możemy pomalować ramę na dowolny kolor z palety RAL.

Jesteśmy zwolennikiem trwałych i praktycznych rozwiązań. Dlatego wszystkie kasetony reklamowe aluminiowe okrągłe jednostronne i kasetony z dibondu wyposażamy w wodoodporne oświetlenie LED. Dzięki temu, że świeci cała powierzchnia kasetonu, lokal jest dobrze oznakowany również po zmierzchu. Klientom chcącym ograniczyć wydatki związane ze zużyciem energii elektrycznej proponujemy kaseton świetlny wyposażony w czujnik zmierzchu.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą odpowiedzi na pytania i pomogą w określeniu technicznych paramentów kasetonu.

Proponowane konfiguracje

fi50 × 10cm 350 zł
fi75 × 10cm 619,3 zł
fi100 × 10cm 950 zł

Przykładowe realizacje

Kalkulator

Podsumowanie

Kasetony aluminiowe aluBOX okrągły jednostronny

 

...