Yoobox.pl – produkujemy kasetony reklamowe na Śląsku

Aby firma mogła zaistnieć w świadomości konsumentów, jej właściciel musi zainwestować w reklamę – także tę zewnętrzną. Nasza firma specjalizuje się w produkcji kasetonów reklamowych. Można je rozpoznać po charakterystycznym, wewnętrznym podświetleniu. Z tego też względu kasetony reklamowe najczęściej umieszcza się na elewacji budynków.

Korzystając z kasetonów reklamowych, można oznakować budynek lub lokal zajmowany przez firmę. W efekcie klienci nie mają problemu z trafieniem do sklepu, gabinetu czy punktu usługowego. Zastosowanie zewnętrznej reklamy ułatwia też utrwalenie wizerunku marki w świadomości konsumentów.

Znajdziesz u nas bogaty wybór kasetonów reklamowych

Ponieważ zajmujemy się produkcją kasetonów reklamowych, nasza oferta jest bardzo obszerna. Oto, produkty, które możesz zamówić.

  • Kasetony z dibondu. Dibond to nowoczesny materiał – płyta kompozytowa, która składa się z kilku warstw aluminium połączonych rdzeniem wykonanym z polietylenu. Wykorzystanie go sprawia, że nasze kasetony reklamowe są niezwykle trwałe i idealnie sprawdzają się jako nośnik reklamy zewnętrznej.
  • Kasetony aluminiowe. Oferujemy kasetony aluminiowe jedno- i dwustronne, które są wytrzymałe oraz odporne zarówno na korozję, jak i działanie czynników atmosferycznych. Ponieważ aluminium jest materiałem stosunkowo łatwym w obróbce, możemy zaprojektować i wykonać kasetony, które zostaną umieszczone nawet w trudno dostępnych miejscach.
  • Kasetony tekstylne. Jak sama nazwa wskazuje, wykonujemy je z tkaniny tekstylnej. Takie kasetony reklamowe sprawdzają się przede wszystkim we wnętrzach. Możemy wykonać kasetony tekstylne niepodświetlane i podświetlane.

Kasetony reklamowe to trzon naszej oferty, ale Klientom oferujemy również litery 3D.

Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty

Zamówienie kasetonów reklamowych oznacza konieczność stworzenia projektu graficznego elementów reklamowych. Pomagamy w tym naszym Klientom od podstaw. Możemy też wprowadzić niezbędne poprawki w dostarczonych materiałach graficznych. Zajmujemy się także dostawą i montażem zamówionych nośników reklamowych.vvvvvv

Doskonale wiemy, że naszym Klientom zależy na sprawnej realizacji zlecenia. Dlatego też wszystkie prace wykonujemy we wcześniej ustalonym terminie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – chętnie zaprojektujemy i przygotujemy dla Ciebie kasetony reklamowe lub litery LED.

Szybki contact