Dostawa

Kasetony reklamowe i litery przestrzenne – dostawa z Yoobox

Z myślą o wygodzie naszych Klientów proponujemy kilka sposobów dostarczenia gotowych kasetonów reklamowych lub liter przestrzennych czy LED 3D:

  1. przesyłka kurierska – opcja dostępna w całej Polsce

To najpewniejszy i najszybszy sposób, aby otrzymać zamówiony u nas np. kaseton z dibondu – większość przesyłek jest dostarczana następnego dnia po nadaniu.

Korzystamy z usług firmy FedEx i DHL. Zastrzegamy, że nie mamy wpływu na godziny, w których kurier dostarcza zamówienia. Wszystkich Klientów mogących odebrać przesyłkę jedynie w konkretnych godzinach, zachęcamy do kontaktu z najbliższym oddziałem firmy kurierskiej realizującej przesyłkę.

Przesyłki standardowe wysyłane za pośrednictwem firmy FedEx mają następujące wymiary: długość: maksymalnie 200 cm, obwód: maksymalnie 300 cm. Koszt wysłania paczki o podanych gabarytach wynosi 50 zł netto.

Przesyłki niestandardowe wysyłamy za pośrednictwem firmy DHL. Przesyłki mają następujące wymiary: długość: maksymalnie 400 cm, obwód: maksymalnie 600 cm. Koszt wysłania takiej przesyłki wynosi 150 zł netto.

Koszty wysyłki zamówień, które nie mieszczą się w podanych gabarytach, są ustalane indywidualnie.

  1. własny kurier

    Zamówione kasetony tekstylne czy litery LED możemy wydać kurierowi zamówionemu przez Klienta. W takiej sytuacji pobieramy opłatę w wysokości 20 zł, na którą składa się koszt pakowania i obsługi magazynu.

  2. odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy

    Produkujemy kasetony reklamowe na Śląsku. Klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą na południu Polski i mogą samodzielnie odebrać zamówienie, zapraszamy do naszej siedziby. Przygotowane kasetony czy litery przestrzenne można odbierać w godzinach od 8 do 16 pod adresem: ul. Pojdy 38, Czerwionka-Leszczyny.

Wyślemy towar bezpośrednio do Twojego Klienta

Współpracujemy zarówno z firmami, jak i agencjami reklamowymi. Tym drugim proponujemy wysyłkę towaru bezpośrednio do Klienta. Kartony, do których pakujemy gotowe produkty, np. litery 3d, oklejamy taśmą bez nadruku. Możemy także umieścić dane agencji jako adresata zarówno na paczce, jak i w dokumentach przewozowych.