Litery / Znaki

Kalkulator

Podsumowanie

Pozostałe Litery / Znaki

 

...

Przykładowe realizacje
Produkujemy litery przestrzenne na Śląsku - Śląsk

Kasetony z dibondu i litery 3d LED najczęściej są umieszczane na elewacji budynku. W naszej ofercie znajdują się jednak również litery przestrzenne, które można zamocować również wewnątrz pomieszczeń. Możemy je wykonać w dowolnym stylu – przykładowe realizacje prezentujemy w galerii.

Litery przestrzenne wykonujemy z różnych materiałów. Klienci mogą zamówić u nas litery ze styroduru lub styroduru i dibondu. Zarówno styrodur, jak i dibond są odporne na działanie czynników chemicznych i atmosferycznych, w tym wilgoci. Jeżeli zamówione produkty mają być częścią systemu identyfikacji wizualnej, możemy je pomalować na wybrany kolor z palety kolorystycznej RAL.

Daj się znaleźć – wybierz litery przestrzenne

Nie ma znaczenia, czy chcesz umieścić litery przestrzenne na elewacji budynku, w którym masz siedzibę, czy też ścianie w recepcji – zrealizujemy każde zlecenie, ponieważ w ofercie mamy litery o różnej wysokości. Zamawiając u nas litery, możesz być pewien ich jakości. Mamy duże doświadczenie w ich produkcji, a dodatkowo naniesiemy ewentualne poprawki w przygotowanym przez Ciebie projekcie graficznym – tak, aby efekt był zgodny z oczekiwaniami.

Chcesz, aby Twoja firma była widoczna z daleka? Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdują się także różne kasetony. Sprzedajemy kasetony świetlne oraz kasetony tekstylne. Klientom proponujemy także kasetony z trwałego dibondu, który umożliwia uzyskanie bardzo efektownych rezultatów.