aluBox okrągły dwustronny

Proponowane konfiguracje

50 × 10 724 zł
75 × 10 1246 zł
100×10 1703 zł

Kalkulator

Podsumowanie

Kasetony aluminiowe aluBox okrągły dwustronny

 

...

Przykładowe realizacje
Kasetony aluminiowe okrągłe dwustronne

Solidna konstrukcja, duży nadruk, który nie blednie nawet po latach, oraz odporność zarówno na korozję, jak i działanie czynników atmosferycznych – kasetony aluminiowe mają wiele zalet i są doceniane przez Klientów. Jeżeli chcesz, aby lokal, w którym prowadzisz działalność gospodarczą, był widoczny z daleka, inwestycja w kaseton świetlny będzie doskonałym rozwiązaniem.

Oferujemy różnorodne kasetony reklamowe. Klientom, którzy dysponują jedynie niewielkim fragmentem elewacji, proponujemy kasetony aluminiowe okrągłe dwustronne. Ponieważ są one montowane prostopadle do budynku, a nadruk znajduje się z dwóch stron kasetonu, sprawdzają się one bardzo dobrze jako reklama zewnętrzna.

Zamów kaseton, którym odróżnisz się od konkurencji

Okrągłe, dwustronne kasetony wykonane z aluminium to doskonały sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji z uwagi na ich unikalny kształt. Jeżeli chcesz, aby Twoi Klienci nie mieli problemu, by do Ciebie trafić, ta forma reklamy będzie najlepsza. Możesz u nas zamówić kaseton świetlny, który będzie pasował do pozostałych elementów identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

W ofercie mamy kasetony o średnicy 50, 75 lub 100 cm, wyposażone w wodoodporne oświetlenie LED. Ramy naszych produktów mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Klientom, którzy chcą samodzielnie dokonać montażu zakupionego kasetonu, proponujemy specjalne uchwyty montażowe.

Jeżeli chcesz, aby Twój lokal wyróżniał się na tle innych, rozważ zastosowanie reklamy w postaci liter przestrzennych. W ofercie mamy litery 3D, które można zamontować w dowolnym miejscu na elewacji budynku.